Mayor Web Tasarım
Brosur Tasarim
# Sevgi ile tasarlandı #

Broşür Tasarımı

Mayor Web Tasarım

KOCAELİ BROŞÜR TASARIM

05.12.2019


Broşür nedir?

Broşür firmaların kampanyalarını ve reklam yapmak için kullandığını etkili ve popüler baskı araçlarından biridir. Broşürler çok amaçlı kullanabilirler reklam vermek, kampanya tanıtımı veya bir yerin açılışı gibi yada kar amacı gütmeyen kurumların sosyal sorumluluk projelerini veya etkinliklerini anlatan ilgi çekici göz alıcı ve bilgi veren baskılardır.

Broşür amacını belirlemek?

Broşürü neden tasarlattığınızı belirlemek önemlidir. Broşür bir firmanın takımı için, ürün tanıtımı veya kampanya için kullanabilir yada etkinlik , film afişi gibi çeşitli durumlarda Broşür kullanabilir. Markanızı ön plana çıkarmak istiyorsanız tasarımı sade ve akılda kalıcı dikkat çekici anlaşılır bir Broşür tasarımı olmalıdır.

Hedef kitleye göre broşür neden önemlidir?

Broşürü bastırmadan önce belirlenmesinde fayda olan bir özellikte hedef kitledir. Hedef kitle belirlenmesi Broşürü ona göre tasarım yapılması müşterilerin vermiş olduğunuz broşürde onların dikkatin neler çekebileceğinin belirlenmesidir. Yetişkin ve çalışan bir kesime yapılıyorsa daha kurumsal sade anlaşılır bir Broşür tasarımı kullanılmadır.

Kocaeli Bölgesinde Broşür Tasarımı konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına Mayor Web Tasarım'ın uzman grafik kadrosu hizmetinizdedir.
Müşterilerinize sunmayı hedeflediğiniz hizmetlerin en doğru şekilde aktarımını yapabilmek için tasarlattığınız Broşürleriniz her zaman ön plana çıkmaktadır .

"Doğru alanda doğru tasarımlar ile Her zaman en iyi sonucu elde edebiliriz .."
-Grafik Tasarım Ekibi