Mayor Web Tasarım
E-Ticaret
# Sanal Mağazalar #

E-Ticaret


E-Ticareti "Sanal ortamda ürün satışı" tanımlayabiliriz. Peki bu nasıl mümkün ?

21. yüzyılın başlangıcından itibaren teknoloji hayatamızda yer etmeye başladı. Bu yeniliklerle beraber bazı alışkanlıklarımızda değişime uğradı.

Bunların başında alışveriş alışkanlığı gelmektedir. Gelişen teknoloji ile beraber mağaza sahipleri ürünlerini sanal mağazalar ile beraber müşterilerin ayağına getirmektedir. İnternet üzerinden hazırlanan (e-ticaret) sanal mağazarlar ile birlikte firmanızın bünyesinde bulunan tüm ürünleri müşterilerinizin hizmetine sunabiliyorsunuz

7/24 Aktif olan sanal mağazalarınız dükkanlara nazaran sürekli online ve satışa hazır olmasıyla beraber kolay erişilebilir olmasıyla oldukça akıllı ve pratik bir tercihtir..

e-ticaret

İşlemler sadece sanal mağaza oluşturmakla bitmiyor. Türkiye ve dünya genelinde en çok tercih edilen arama motoru olan Google'da arama listelerinde bulunmadığı sürece mağazanızın pekte bir anlamı olmuyor.

Peki ne yapabilirim?

Mayor Web Tasarım'ın alanında uzman "Sanal Pazarlama Ekibi" ile beraber sanal mağazanızı profesyonel ve çarpıcı tasarımlar ile hazırlayıp. SEO Ekibimiz ile beraber arama kriterlerine uygun, hitap ettiğiniz müşteri kitlelerine kolay ve rahat ulaşabilmesi için çalışmalar başlatabilir. Kısa süre içerisinde ürünlerinizi sanal dünyaya taşıyabilirsiniz..

"Bizler sanal pazarlama dünyasında ki mağazalarınızı inşaa eden müteahhitleriz..."
-Sanal Pazarlama Ekibi