Mayor Web Tasarım
İçerik Yazarlığı
# Yazdık Bi Kenara #

İçerik Yazarlığı

İçerik Editörleri

İçerik yazarlığı nedir?

İçerik yazarlığı; Bir konu hakkında, konuyu en iyi şekilde anlatan, doğru kelime tercihleri yapılarak akıcı ve devrik olmayan cümleler ile birlikte yazı yazma olayına verilen isimdir.

SEO Makale Çalışması Nedir ?

Sanal dünyada içerik yazarlığı SEO açısından oldukça önemli rol oynamaktadır. Google'ın verdiği seminerlerde tüm web masterlara üzerine basarak, ısrarlı bir şekilde anlattığı konu ÖZGÜN İÇERİKLERDİR.

"Özgün içerik nedir?" diye soracak olursanız SEO konusunda deneyimi olmayan web tasarımcıların çoğunlukla yaptığı en büyük hatalardan biri olan, konu hakkında ki bilgileri internet üzerinden araştırıp belirli başlı bir kısım bilgileri kopyalayarak sitede yer vermesi arama motorunda sitenizin gözükmesi için en büyük engellerden biridir. Sitenizin özgün ve bağımsız içeriklere sahip olması kesinlikle ve kesinlikle sitenizde bulunan yazılarınızın kendi kaleminizden çıkmış olması çok önemlidir.

Doğru alanda doğru yazılar kullanarak arama motorlarında üst sıralarda yer almanız mümkündür.

Nasıl yazabilirim ?

İçerik yazarlığı konusunda herhangi bir deneyiminiz yoksa bu sizi biraz zorlayabilir. Burada devreye Mayor Ailesinin önemli bir ekibi olan "İçerik Editörleri" devreye giriyor. Sitenizin analizini yaparak. Hitap ettiğiniz kitle hakkında araştırma yaparak sitenizde yer alan makaleleri gözden geçirip, siteniz için en uygun yazı ve cümleleri hazırlıyorlar.

"Google'ın vazgeçilmezi özgün içerikler; "Yazdık bi Kenara" Sloganımız ile sizleri ve firmanızı kaleme alıyoruz. Site içerikleri algoritma ve içerik yazarlığı alanında uzman ekibimizle birlikte hazırlıyoruz..."
-İçerik Editörleri