Mayor Web Tasarım
katalog Tasarim
# Sevgi ile tasarlandı #

Katalog Tasarımı

Mayor Web Tasarım

KOCAELİ Katalog TASARIM

05.12.2019


Katalog baskıya girmeden önce katalog nedir? Katalog tasarımı neden önemlidir? Gibi sorulara değinelim.

KATALOG NEDİR?

Katalog firmaların ürün veya hizmetlerini tanıtmak amacıyla kullanılan ,içeriği firma hakkında bilgilerin kuruluş ve izledikleri yolları ürün ve hizmetlerinin detaylı olarak anlatmak için kullanılan baskılı reklam aracıdır.

Katalog Tasarımı ve Önemi

Katalog tasarımı marka değeri için oldukça öneme sahiptir.Katalog baskılı bir şekilde olması müşterileriniz aklın da kalmasına yardımcı olacaktır. Katalog tasarımlarıyla marka kimliğinizin uyuşması gerekmektedir. Marka kimliğinize uygun bir katalog müşterilerinizin aklında daha fazla kalmasına yardımcı olacaktır. Sade tasarlanmış bir katalogla zengin içerikleriniz markanızın tanıtımı ve satış üzerinde olumlu etki edecektir.

Müşterilerinizin markanıza değer vermesini istiyorsanız profesyonel tasarlanmış üzerinde ince düşülmüş göze hoş gelen aklında kalıcı bir tasarım yaptırmanız gerekir.

Kocaeli Bölgesinde Katalog Tasarımı konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına Mayor Web Tasarım'ın uzman grafik kadrosu hizmetinizdedir.
Müşterilerinize sunmayı hedeflediğiniz hizmetlerin en doğru şekilde aktarımını yapabilmek için tasarlattığınız Katalogleriniz her zaman ön plana çıkmaktadır .

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır

Katalog Tasarımı yaparken öncelikle hizmet verdiğiniz sektör ve varsa rakiplerinizin çalışmaları değerlendirilir. Yapılan ön çalışmalar neticesinde hizmet verdiğiniz sektöre uygun , hizmetlerinizi ön plana çıkartabilecek ve müşterilerinizin daha çok dikkatini çekebilmek adına göz alıcı tasarımlar hazırlanır. Hazırlanan Katalog Tasarımları daha sonra beğeninize sunulacaktır. Sizlerden alınacak onay neticesinde Katalogleriniz baskıya hazır hale getirilmektedir.

Baskıya hazır olan Katalogleriniz , baskı aşamasından geçtikten sonra paketlenip sizlere teslim edilmeye hazır olacaktır.

"Doğru alanda doğru tasarımlar ile Her zaman en iyi sonucu elde edebiliriz .."
-Grafik Tasarım Ekibi