Mayor Web Tasarım
SEO Paketleri
# Search Engine Optimization #

SEO Uygulaması Nedir?


Search Engine Optimization (SEO); Arama Motoru Optimizasyonu olarakta tabir ediliyor. Peki işe yarar bu SEO?

SEO; web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine "taramasına" olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek "web sitesinin optimize edilmesi" hedeflenen anahtar kelimelere ait arama moturu aramalarında yükseltilmesidir...

KAYNAK: Vikipedi

SEO Çalışması sanılandan aksine biraz zor ve uğraştırıcı bir işlemdir. Başlıca SEO çalışmalarının ilk kurallarından biri Rakip analizi ve anahtar kelime analizi yapmaktan geçer. Özellikle E-ticaret ve kurumsal web sitesi sahiplerinin önem vermesi gereken konulardan biri olan SEO çoğu zaman bir çok web tasarımcının korkulu rüyası haline gelmiştir.

Google, SEO çalışmaları için belirli aralıkla konferans düzenlemekte ve Web masterlara SEO konusunda bilgilendirmeler sağlamaktadır.

SEO UYGULAMASI
SEO Paketleri

Tüm işlemleriniz bir web sitesi yaptırmakla son bulmuyor. Eğer web siteniz arama motorlarının sonuç listelerinde yer bulmuyorsa bir web sitesine sahip olmanızın anlamı kalmıyor.

Peki ne yapabilirim ?

Daha önceden bir web sitesine sahipseniz yada sıfırdan web sitesi yaptıracaksanız öncelikle sormanız gereken SEO konusunda ne kadar deneyimli olduklarıdır.

Mayor Web Tasarım Ailesinin bünyesinde barındırdığı alanında uzman SEO ekibi ile web sitelerinizin veya e-ticaret siteleriniz tasarım aşamasında iken hitap ettiğiniz kitlede faaliyetini sürdüren rakiplerinizin analizini yaparak gerekli konularda gerekli yazılar ve uygulamalar ile hem göz alıcı ve özgün web tasarımları hazırlarken, hemde Google gibi arama motorlarında web sitenizin üst sıralarda yerini hazırlıyor.

Zirvedeki yalnız köşenizi sizler için hazırlıyoruz...
-SEO Ekibi